Warsztaty – dzień piąty (ostatni)

To była wakacyjna przygoda, którą będziemy wspominać latami. Nie dość, że łatwo przyswoiliśmy sporą dawkę technicznej wiedzy, co było zasługą świetnego trenera p. Wojtka z firmy Good Games, to jeszcze pozyskaliśmy spore grono nowych znajomych. O satysfakcji ze współtworzonej gry nie wspominając (co niniejszym uczyniliśmy).
A właśnie! Nawet nie zauważyliśmy jak szybko minął pierwszy tydzień wakacji. To naprawdę był ekspresowy, teoretyczny i praktyczny kurs tworzenia mobilnych gier na silniku ActionTrack.
Teraz ludzie z Good Games dopracują zebrany materiał, z czego powstanie finalny produkt w postaci pierwszej mobilnej gry terenowej w gminie Piątnica pt. „GRA O CUD NAD NARWIĄ – FORTY 1920”.
Nie możemy się już doczekać! Premiera gry, odbędzie się 24 lipca 2022 r. podczas wydarzenia historyczno-kulturalnego pt. „FORToMANIA 2”.
Wszystkich mieszkańców naszej gminy, sąsiadów z Łomży i okolic, gorąco zapraszamy do udziału w grze. Będzie można zagrać pojedynczo oraz w grupach. O szczegółach poinformujemy w wkrótce.
Do zobaczenia na trasie gry!

Warsztaty – dzień piąty (ostatni)