XXVI Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – edycja specjalna

Zapraszamy dzieci i młodzież z placówek oświatowych i kulturalnych powiatu łomżyńskiego (z wyłączeniem miasta Łomża) do udziału w specjalnej edycji XXVI Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Piątnica 2021.

To, co wyróżnia tegoroczny konkurs od poprzednich to to, że uczestnicy zaprezentują się w dwóch piosenkach. Pierwsza piosenka polskojęzyczna, o dowolnej tematyce. Druga, o szeroko pojętej tematyce patriotycznej.

Przesłuchania odbędą się 21.10.2021 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy (ul. Szkolna 25)
Podobnie do zeszłorocznej edycji, z uwagi na niepewną sytuację epidemiczną związaną z wirusem Covid-19 oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo, szczegółowy harmonogram oraz sposób i godzina przesłuchań, będzie ustalony na podstawie ilości zgłoszonych uczestników i podany do Państwa wiadomości do dnia 19.10.2021 r..

Więcej szczegółów znajduje się w Regulaminie, który razem z Kartą zgłoszenia oraz niezbędnymi oświadczeniami znajdują się do pobrania poniżej.

PLIKI DO POBRANIA