marzec
Kierunek Kultura! - „Jesus Christ Superstar” i ...
godzina: 12:45
miejsce: Białystok
"Życie po Kabarecie pod Wyrwigroszem" - Maurycy Polaski
godzina: 18:30
miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy
Carving - Świetlica Wiejska w Drozdowie zaprasza
godzina: 16:00
miejsce: Świetlica Wiejska w Drozdowie, ul. Górna 2

Cyfrowe GOKi - rekrutacja

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat z gminy Piątnica, do udziału w bezpłatnym szkoleniu realizowanym w ramach projektu „Cyfrowe GOKi”. Szkolenie podzielone jest na dwa moduły:

„Dziennikarstwo on-line” - rozmowy i przeprowadzanie transmisji internetowej w tym w serwisach społecznościowych. Poznanie usług i aplikacji firmy Google, licencji na których mogą być udostępnione treści i oprogramowanie, a także podstaw prawa autorskiego. Ponadto tworzenie własnego bloga oraz strony internetowej.

„Bezpieczeństwo w sieci” - co to są źródła legalne i nielegalne, jak unikać zagrożeń w sieci internetowej, jak korzystać z usług publicznych, jak chronić swój komputer przed złośliwym oprogramowaniem oraz jak dbać o swoją prywatność w sieci.

Uwaga! Po zakończeniu szkolenia, wszyscy uczestnicy wezmą udział w atrakcyjnej, całodniowej wycieczce..

Zapraszamy serdecznie.

Więcej informacji pod nr tel.86 216 44 34
Ilość miejsc ograniczona.