Tworzymy grę planszową o Drozdowie!

Zaproszenie na spotkanie organizacyjne w ramach projektu pn. "Drozdowo w grze - gra w Drozdowie"

Dobijamy powoli do półmetka wakacji i w związku z tym Świetlica Wiejska w Drozdowie pragnie zaprosić dzieci i młodzież z terenu Drozdowa i okolic do wspólnego kreatywnego spędzenia czasu przy tworzeniu gry planszowej o ich miejscowości.

Dzieci i młodzież w wieku 10 – 18 lat będzie uczestniczyła w warsztatach plastycznych, spacerach po Drozdowie z przewodnikiem, w wyniku których przy wsparciu specjalistów zaprojektują i stworzą od początku do końca grę planszową.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie w najbliższy poniedziałek 2 sierpnia 2021 r. o godz. 9:00.

Zapraszamy!!!

Zadanie Bardzo Młoda Kultura w woj. podlaskim realizowane jest przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, w ramach prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021.

Tworzymy grę planszową o Drozdowie!