W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARS CoV-2 oraz wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury,
odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

„Krucha jesień”

W ramach projektu „Klamra kultury”, tym razem swoje działania zainaugurowała grupa nieformalna „Drozdowianki”. Mieszkańcy Drozdowa i okolic zaproszeni zostali do udziału w warsztatach ceramicznych inspirowanymi urokami jesieni. Inicjatywa kulturalna pt. „Krucha jesień” to cykl spotkań zgłębiających długi proces powstania rękodzieła ceramicznego od formowania do szkliwienia. Zajęcia w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie prowadzi artystka plastyk Pani Justyna Kryszpin-Żmuda.

„Krucha jesień”

18-421 Piątnica Poduchowna