W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARS CoV-2 oraz wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury,
odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

Pierwsze spotkania projektowo-warsztatowe.

Tak oto realizowane są inicjatywy kulturalne projektu „Klamra kultury” przez grupy nieformalne: „Chaberek i córki” oraz „Wesoła gromadka”.

Pierwsze warsztaty z intarsji powoli odkrywaja wygląd przyszłych dzieł artystycznych, które z wielką dbałością o szczegóły wykonują uczestnicy zajęć pana Stanisława Chaberka. Natomiast, to nad czym pracują uczestnicy warsztatów teatralnych, pozostanie do końca wielką tajemnicą. Wiemy tylko, że jakby powiedziała to młodzież „będzie grubo”!

Na pewno warto poczekać. Tym bardziej, że planowany jest wspólny finał obydwu inicjatyw!

Warsztaty odbyły się w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie, w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Olszynach oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy.

Pierwsze spotkania projektowo-warsztatowe.

18-421 Piątnica Poduchowna