Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.


Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

„Damsko-męska rzecz”

„Damsko-męska rzecz”

Rusza kolejna inicjatywa kulturalna projektu "Klamra kultury". Tym razem chodzi o sztukę przez wielkie „SZ” ;-) nad którą pracować będą uczestnicy warsztatów teatralnych z grupą nieformalną Wesoła Gromadka. Zajęcia poprowadzi Pan Tomasz Rynkowski.- zawodowy aktor, osoba znana i lubiana, posiadacz niewyczerpanych pokładów pozytywnej energii.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 1.10.2020 (czwartek) o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Celem warsztatowych spotkań będzie przygotowanie i wystawienie scenki rodzajowej (czyt. spektaklu teatralnego) pt. „Damsko-męska rzecz”. Wszystkich chętnych (młodzież i osoby dorosłe) prosimy o kontakt telefoniczny 86 216 44 34 lub mailowy gok@gokpiatnica.pl

Warsztaty odbywać się będą z zachowaniem zaleceń MKiDN i GIS.


Powrót do Strony Głównej

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

ul. Szkolna 25
18-421 Piątnica Poduchowna
Województwo podlaskie
tel. 86 216 44 34
kom. +48 699 835 193

© 2021 gokpiatnica.pl