Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

„Zabawny wiersz o ...” Dyplomy, nagrody oraz niespodzianka

„Zabawny wiersz o ...” Dyplomy, nagrody oraz niespodzianka

Wyniki I Rodzinnego Konkursu Literackiego już podaliśmy, przyszedł czas na nagrody. Niestety nie możemy w obecnym czasie przeprowadzić finałowego spotkania z laureatami konkursu w naszym Ośrodku. Powody są dwa. Pierwszy – to ciągłe obostrzenia dotyczące funkcjonowania ośrodków kultury związane z COVID 19. Drugi – to trwający remont (z jego wszystkimi urokami) jednego z pomieszczeń GOKu. Dlatego też, wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród rzeczowych indywidualnie, z zachowaniem wszelkich dotychczasowych zaleceń dotyczących ochrony zdrowia.
Nagrody które mamy do przekazania, a są to światowe hity wśród planszowych gier rodzinnych, z pewnością przydadzą się na nadchodzące długie, wakacyjne dni.
Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Na odbiór nagród czekamy do 10 lipca br. Po tym czasie, nieodebrane nagrody przejdą do puli nagród w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz Ośrodek

Dla zwycięzców naszego konkursu, przypomnimy że są nimi Magda i Roksana Zakrzewskie, mamy jeszcze niespodziankę przygotowaną przez ...

Do zobaczenia!


Powrót do Strony Głównej

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

ul. Szkolna 25
18-421 Piątnica Poduchowna
Województwo podlaskie
tel. 86 216 44 34
kom. +48 699 835 193

© 2021 gokpiatnica.pl