Realizując polecenie Prezesa Rady Ministrów RP wynikające z postanowień Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy zawiesza swoją działalność oraz Świetlic Wiejskich w Murawach i Drozdowie do odwołania.

„Zabawny wiersz o ...” Dyplomy, nagrody oraz niespodzianka

Wyniki I Rodzinnego Konkursu Literackiego już podaliśmy, przyszedł czas na nagrody. Niestety nie możemy w obecnym czasie przeprowadzić finałowego spotkania z laureatami konkursu w naszym Ośrodku. Powody są dwa. Pierwszy – to ciągłe obostrzenia dotyczące funkcjonowania ośrodków kultury związane z COVID 19. Drugi – to trwający remont (z jego wszystkimi urokami) jednego z pomieszczeń GOKu. Dlatego też, wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród rzeczowych indywidualnie, z zachowaniem wszelkich dotychczasowych zaleceń dotyczących ochrony zdrowia.
Nagrody które mamy do przekazania, a są to światowe hity wśród planszowych gier rodzinnych, z pewnością przydadzą się na nadchodzące długie, wakacyjne dni.
Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Na odbiór nagród czekamy do 10 lipca br. Po tym czasie, nieodebrane nagrody przejdą do puli nagród w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz Ośrodek

Dla zwycięzców naszego konkursu, przypomnimy że są nimi Magda i Roksana Zakrzewskie, mamy jeszcze niespodziankę przygotowaną przez ...

Do zobaczenia!