Realizując polecenie Prezesa Rady Ministrów RP wynikające z postanowień Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy zawiesza swoją działalność oraz Świetlic Wiejskich w Murawach i Drozdowie do odwołania.

Z tatą po latach!

Halo, halo!!!!

Czy pamiętacie co dzisiaj jest za dzień? DZIEŃ OJCA!!!
I dlatego proponujemy Wam zabawę na kilka najbliższych dni :)

1. Ze swojego rodzinnego archiwum wyciągamy „stare” zdjęcie z Waszym tatą.
  2. Cykamy fotkę odwzorowującą to stare zdjęcie (staramy się pokazać jak wyglądaliście z Waszym tatą kiedyś, a jak wyglądacie teraz) – im większy odstęp czasu między zdjęciami tym lepiej.
  3. Wrzucamy zdjęcia w komentarzu do tego postu (to stare i nowe).
    Link: https://www.facebook.com/351684918374068/photos/a.351705015038725/1363344953874721/?type=3&theater
  4. Zdjęcia, które do niedzieli (28.06) uzyskają najwięcej „łapek w górę” wygrywa zabawę i jego autor otrzymuje od nas zestaw gadżetów.

Czas start!
I pamiętajcie, aby złożyć dzisiaj życzenia swojemu tacie!

My ze swojej strony, wszystkim TATOM życzymy pociechy z waszych szkrabów ;) Tych dużych i małych.