Realizując polecenie Prezesa Rady Ministrów RP wynikające z postanowień Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy zawiesza swoją działalność oraz Świetlic Wiejskich w Murawach i Drozdowie do odwołania.

lipiec
Bezpłatna mammografia
godzina: 11:00
miejsce: Parking GOK PIątnica
lipiec
DK+ Pierwsze spotkania
godzina: 16:00

Dzień Dziecka - "Chase w magicznym programie"

Z pewnością młodzi mieszkańcy naszej gminy pamiętają organizowane przez nasz Ośrodek z okazji Dnia Dziecka, wycieczki do najpiękniejszych miejsc północno-wschodniej części naszego kraju. Jednak obecna sytuacja związana z ogólnoświatową walką z wirusem, zmusiła nas do rezygnacji z wyjazdu i zmiany planów dotyczących świętowania Dnia Dziecka. Dlatego też, wspólnie z Teatrem FORMA, postanowiliśmy zaprosić wszystkie dzieci do obejrzenia specjalnego pokazu magii i iluzji pt. „Chase w magicznym programie”.
Siadamy więc wygodnie i …zaczynamy!

Bezpłatna mammografia DK+ Pierwsze spotkania