Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody

„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody

Niestety, póki co nie możemy zorganizować uroczystego podsumowania konkursu plastycznego tak jak to czyniliśmy dotychczas. Dlatego też, biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuację (mamy nadzieję, że po raz pierwszy i ostatni) odstąpimy od tradycji i zakończymy konkurs bez wspólnego spotkania. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ponieważ nic nie zastąpi uścisku dłoni i widoku nieukrywanej radości przy wręczaniu dyplomów i zasłużonych nagród rzeczowych.
Z uwagi na narzucone obostrzenia, proponujemy aby dyplom i przyznaną nagrodę rzeczową, odebrał rodzic lub opiekun laureata, z zachowaniem wszelkich, obowiązujących dziś zasad bezpieczeństwa.
Nagrody można odbierać do 3 czerwca 2020 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 86-216-44-34. Zapraszamy.

Lista laureatów:

KATEGORIA I - PRZEDSZKOLE

I miejsce: Izabella Pawluk / Świetlica Wiejska w Drozdowie

II miejsce: Aleksandra Choińska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

II miejsce: Franciszek Serafin / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

III miejsce: Piotr Gawędzki / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

III miejsce: Marcel Dębowski / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

Wyróżnienie: Nina Niewiarowska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

Wyróżnienie: Agata Skrodzka / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

KATEGORIA II – SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY I-III

I miejsce: Klaudia Kotowska / Świetlica Wiejska w Drozdowie

II miejsce: Julia Wałkuska / Szkoła Podstawowa w Kupiskach

II miejsce : Julia Frąckiewicz / Szkoła Podstawowa w Wiźnie

III miejsce: Julia Szudrawska / Szkoła Podstawowa w Kupiskach

III miejsce : Zofia Chomontowska / Szkoła Podstawowa w Pniewie

Wyróżnienie : Karolina Zakrzewska / Szkoła Podstawowa w Kupiskach

Wyróżnienie: Maja Sakowska / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

KATEGORIA II – SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY IV-VI

I miejsce: Alicja Chomontowska / Szkoła Podstawowa w Pniewie

II miejsce: Marta Długokęcka / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie

II miejsce: Zofia Faryna / Świetlica Wiejska w Drozdowie

III miejsce: Julia Sakowska / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

Wyróżnienie: Damian Korwek / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

Wyróżnienie: Karolina Glińska / Szkoła Podstawowa w Olszynach

Wyróżnienie Daria Korwek / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy

KATEGORIA III – SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY VII-VIII

I miejsce: Maja Kulawczyk / Szkoła Podstawowa w Pniewie

II miejsce: Wiktoria Cieśnicka / Świetlica Wiejska w Drozdowie

III miejsce: Kamila Zabora / Szkoła Podstawowa w Miastkowie

Wyróżnienie: Katarzyna Boguska / Szkoła Podstawowa w Jarnutach

Wyróżnienie: Maja Ostrowska / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy


„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody
„Przyjaciel i wychowawca – Karol Wojtyła” - nagrody

Powrót do Strony Głównej

Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy

ul. Szkolna 25
18-421 Piątnica Poduchowna
Województwo podlaskie
tel. 86 216 44 34
kom. +48 699 835 193

© 2021 gokpiatnica.pl