Realizując polecenie Prezesa Rady Ministrów RP wynikające z postanowień Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy zawiesza swoją działalność oraz Świetlic Wiejskich w Murawach i Drozdowie do odwołania.

Badamy kulturę w gminie Piątnica

W związku z realizacją projektu „Klamra Kultury” realizowanego w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020 mamy do Państwa ogromną prośbę. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat naszej działalności oraz poznać oczekiwania mieszkańców dotyczące życia kulturalnego gminy Piątnica. Państwa zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego prosimy o poświęcenie nam kilku minut i wypełnienie ankiety, za co będziemy bardzo wdzięczni. Dzięki Waszej opinii, lepiej poznamy potrzeby kulturalne mieszkańców gminy, odkryjemy nowe możliwości współpracy, poznamy potencjał kulturotwórczy oraz nowe pomysły na wydarzenia kulturalne, które wspólnie będziemy w stanie zrealizować.
Z góry dziękujemy!

Badamy kulturę w gminie Piątnica - ankieta