W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

Wigilijne Spotkanie Seniorów - 2019

21 grudnia br. w świątecznej atmosferze w naszym Ośrodku odbyło się coroczne Wigilijne Spotkanie Seniorów. Do wigilijnego stołu wraz z seniorami zasiedli również zaproszeni goście, a wśród nich m.in.: Wójt Gminy Piątnica Pan Artur Wierzbowski, Przewodniczący Rady Gminy Piątnica Pan Krzysztof Weber, Przewodniczący Rady Powiatu Łomżyńskiego Pan Jan Kuczyński oraz Proboszcz Parafii Piątnica ks. kan. Szczepan Dobecki. Oczywiście nie zabrakło świątecznych życzeń, tradycyjnego opłatka oraz przepięknych kolęd śpiewanych wraz z Zespołem Seniorów Piątniczanie.

My również składamy seniorom oraz wszystkim mieszkańcom naszej gminy wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wigilijne Spotkanie Seniorów - 2019

18-421 Piątnica Poduchowna