W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

Wielkanocne Spotkanie Seniorów

Z udziałem przedstawicieli władz gminnych, powiatu łomżyńskiego, proboszcza parafii Piątnica oraz seniorów naszej gminy, w sobotę 13 kwietnia br. w naszym Ośrodku, odbyło się coroczne Wielkanocne Spotkanie Seniorów. Wszystkim zebranym dziękujemy za przybycie na to wyjątkowe spotkanie oraz przekazane życzenia i słowa życzliwości.
Spotkanie uświetnił występ Chóru Kameralnego „AMICI” z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych pod dyrekcją Anny Kurowskiej w Łomży oraz Zespół Seniorów Piątniczanie pod kierownictwem Ryszarda Kulaszewskiego.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Wielkanocne Spotkanie Seniorów

18-421 Piątnica Poduchowna