W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

Warsztaty w Drozdowie

06.04.2019 r. w Świetlicy Wiejskiej w Drozdowie, 14 osobowa grupa miłośników zajęć plastycznych z D-Art, uczestniczyła w Warsztatach Ozdób Wielkanocnych. Wszystkie prace prezentujemy na zdjęciach, a wykonane zostały przez dzieci oraz panie, które z chęcią uczestniczą w animacjach kulturalnych organizowanych przez naszą świetlicę.

Warsztaty w Drozdowie

18-421 Piątnica Poduchowna