W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

"Baje, bajki, bajeczki..." eliminacje gminne

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w XXXII edycji Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki...” organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.
Eliminacje gminne odbędą się 9 kwietnia br. o godz. 11:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy.
Zgłoszenia na konkurs przyjmujemy do 12 kwietnia br.
Przypominamy o konieczności podpisania przez rodziców uczestnika konkursu zgód i oświadczeń dotyczących RODO, które załączyliśmy do "Karty zgłoszenia".
Serdecznie zapraszamy!

18-421 Piątnica Poduchowna