Wyniki gminnego etapu Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki...”.

W dzisiejszym konkursie wzięło udział 27 recytatorów, reprezentujących szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. W kategorii klas I-IV znalazło się 21 uczestników, natomiast w kategorii klas V-VII tylko 6 uczestników. Dysproporcja między kategoriami wynikła z przeniesienia uczniów klas IV do kategorii pierwszej oraz braku recytatorów z klas VII.

Dziękujemy wszystkim recytatorom i ich opiekunom za udział w konkursie.
Dziękujemy również jurorom: p. Andrzejowi Żmudzie, p. Elżbiecie Kąkol oraz p. Jolancie Szulkowskiej za pomoc w realizacji konkursu.

Oto wyniki:

Kategoria I / klasy I-III

I miejsce - Zofia Faryna / SP Drozdowo
II miejsce - Natalia Grala / SP Olszyny
III miejsce - Daria Bogdańska oraz Hubert Laskowski / SP Olszyny
Wyróżnienia: Julia Gawrych / SP Jeziorko, Gabriela Nikonowicz / SP Drozdowo

Kategoria II / klasy V-VII

I miejsce - Maja Ostrowska / ZSzP Piątnica
II miejsce - Amelia Aleksandra / ZSzP Piątnica
III miejsce - Amelia Karolina Truszkowska / SP Rakowo-Boginie
Wyróżnienie - Mikołaj Żebrowski / SP Kisielnica

Gminę Piątnica w eliminacjach powiatowych, organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, które odbędą się dnia 26 kwietnia 2018r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, reprezentować będą laureaci obu kategorii z miejsc I-III.

Powodzenia! Trzymamy mocno kciuki!