Rozdanie nagród "Ziemia - piękno natury"

Nie tak dawno wspominaliśmy o przebiegu i wynikach Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Ziemia – piękno natury”, teraz przyszedł czas na nagrody. Na dzień 25 kwietnia zaprosiliśmy laureatów aby wręczyć im dyplomy, wyróżnienia oraz zasłużone nagrody. Chcieliśmy również poznać ich osobiście. Było nam bardzo miło. Na ten dzień przygotowaliśmy również wystawę pokonkursową, aby zebrani mogli zapoznać się choć z częścią twórczości jaka wpłynęła do naszego Ośrodka z terenu powiatu łomżyńskiego.
Dziękujemy przewodniczącemu jury, p. Antoniemu Mieczkowskiemu – wicedyrektorowi Liceum Plastyczne im.Wojciecha Kossaka w Łomży oraz panu Mariuszowi Sachmacińskiemu - dyrektorowi Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi za pomoc przy realizacji konkursu, wręczanie nagród oraz za deklarację chęci dalszej współpracy z naszym Ośrodkiem

Rozdanie nagród "Ziemia - piękno natury"