W związku z panującym zagrożeniem wirusem SARC CoV-2 oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami GOK Piątnica i uzgodnienia dalszego sposobu postępowania.

Z uwagi na obostrzenia dotyczące zasad funkcjonowania instytucji kultury, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia artystyczne z udziałem publiczności.

Projekt kulturalno-edukacyjny "Stolica wczoraj i dziś"

Projekt zorganizowany przez grupę nieformalną zawiązaną przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy, sfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Społecznych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z konkursu „Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji – II edycja” dla grup nieformalnych / grup samopomocowych.

Projekt kulturalno-edukacyjny "Stolica wczoraj i dziś"

18-421 Piątnica Poduchowna
Województwo podlaskie