Wszystkim uczestnikom sobotniego wyjazdu do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na musical GREASE, przypominamy, iż spotykamy się 18.01.2020 o godz. 18:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy. Wyjazd godz. 18:10.

Dzień Seniora

„Dzień Seniora” - to jedno z cyklicznych organizowanych przez nasz Ośrodek wydarzeń, które każdego roku wpisywane jest do naszego kalendarza imprez kulturalnych jako pierwsze. Nie ukrywamy, że jest to ważna i wyczekiwana przez naszych seniorów impreza okolicznościowa o charakterze towarzyskim, aczkolwiek z wpisanym „akcentem” artystycznym. W tym roku, na spotkanie z seniorami zaprosiliśmy kabaret Kolneńskie Dziewczyny z Plusem z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.
Kilkugodzinne spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.
Dziękujemy Wicewójtowi Gminy Piątnica Panu Bogdanowi Bieńczykowi za złożone życzenia i miłe słowa skierowane do wszystkich seniorów zebranych na sali naszego Ośrodka.
Oprawę muzyczną spotkania zapewnili muzycy z Zespołu Seniorów Piatniczanie.