Menu
Urząd Gminy Piątnica

Wigilia Świetlicy TPD

Każdego roku o tej porze w naszym Ośrodku odbywa się wiele spotkań opłatkowych, ale jedno z nich jest wyjątkowe. To Wigilia podopiecznych Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD.

Tak jak na każdym wigilijnym spotkaniu, był opłatek, zastawiony stół, były życzenia, kolędy, zaproszeni goście, ale tu była jeszcze część artystyczna przygotowana przez podopiecznych p. Jasi Charkiewicz oraz coś, co wyróżnia to spotkanie od innych – Św. Mikołaj z prezentami i Śnieżynkami! No, może nie święty i nie Mikołaj, ale prezenty i Śnieżynki były prawdziwe. Oczywiście aby otrzymać podarunek, trzeba było wykazać się znajomością „świątecznego repertuaru” i zaprezentować go przed zebranymi gośćmi.Tu, wszyscy obdarowani poradzili sobie śpiewająco.

W imieniu podopiecznych Świetlicy TPD, dziękujemy za życzenia i wsparcie: księdzu proboszczowi Szczepanowi Dobeckiemu, Wójtowi Gminy Piątnica p. Arturowi Wierzbowskiemu, Przewodniczącemu RG Piątnica p. Krzysztofowi Weberowi oraz pozostałym gościom, którzy zechcieli odpowiedzieć na zaproszenie wychowanków Świetlicy TPD.


GALERIA

Powrót do strony głównej

© 2019 gokpiatnica.pl / Polityka prywatności i Cookies